HakkımızdaDefacto Teknoloji

“DeFacto, hazır giyim ve moda sektörüne kazandırdığı ilklere bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’de kendi teknoloji şirketini kuran nadir markalardan oldu.”

HizmetlerHizmetler

Saha Yönetimi
Bilişim sistemlerimizin proaktif bir yaklaşımla 7/24 izlenmesi, iyileştirme ve gerektiğinde müdahale edilerek verimli çalışmasını sağlar.
Yazılım Geliştirme
DeFacto bünyesinde kullanılan ve entegre olan uygulamaların yazılımı ve geliştirilmesi in-house olarak yapılmaktadır.
BT Denetim & Proje Yönetimi
Müşteri memnuniyetini desteklemek ve daha ileriye taşımak için, farklı satış tecrübeleri sunduğumuz uygulamalarımızdan biridir.
İş Zekası & Veri Ambarı
İhtiyaç duyulan veriye doğru, güvenilir, hızlı ve interaktif bir şekilde erişilmesi sağlanmaktadır.
BT Altyapı & Yazılım Mimarisi
Geliştirilen ERP uygulamasının iskeletini oluşturan, sistemlerin birbiri ile olan ilişkilerini, bağımlılıklarını ve kısıtlamalarını yöneten uygulama çatısıdır.
Veri Tabanı Yönetimi
DeFacto Teknoloji Veri Tabanı ekibi olarak üç temel görevimiz vardır. Bunlar: Verileri korumak, verileri korumak ve verileri korumaktır.
BT Sistem Yönetimi
DeFacto ve iştiraki kurumlara gerçek zamanlı ve 7/24 kesintisiz sistem kaynağı sağlamaya yönelik işlerliği sağlanmaktadır.
Ağ & Güvenlik
Defacto’nun yurtiçi ve yurtdışı mağazalarını, Merkez ve Ana Depoda çalışan sistemlerini güvenli ve hızlı şekilde birbirine bağlayan yapıdır.
Yardım Masası
BT sistemlerinin devamlılığını sağlanması amacıyla kullanıcılar için her daim ulaşılabilir bir destek hizmeti verilmektedir.